Konsole

Stalowe konsole idealne do mniejszych pomieszczeń!

Nie w każdym pomieszczeniu można wygospodarować odpowiednio dużo wolnego miejsca, aby postawić w nim stół czy mniejszy stolik kawowy. W takiej sytuacji ciekawą alternatywą mogą okazać się funkcjonalne konsole stalowe, czyli wykonane ze stali niewielkie stoliki przyścienne. Z powodu swoich małych gabarytów, tego typu meble doskonale sprawdzają się przede wszystkim we wnętrzach o niedużym metrażu, ale oczywiście nie tylko.

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór wykonanych z dbałością o najmniejsze szczegóły konsol stalowych, odznaczających się wyjątkowym designem oraz wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych materiałów. W asortymencie posiadamy konsole stalowe z podwójną półką, które zostały wytworzone w całości ze stali, jak również ponadczasowe wyroby posiadające blaty z litego drewna dębowego najwyższej jakości, przykuwające uwagę indywidualnym odcieniem drewna oraz naturalnym układem słojów.

Dzięki prostym formom oraz geometrycznym kształtom, każda oferowana przez nas konsola ze stali doskonale wpasuje się do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz salonu czy przedpokoju. Prostota designu sprawdzi się w szczególności w oryginalnych pomieszczeniach loftowych oraz industrialnych.