Stoliki

W nowoczesnym stylu = stolik stalowy!

Stoliki stalowe są trwałe, wytrzymałe i mają oryginalny wygląd. Z racji materiału z jakiego zostały wykonane są niezwykle praktyczne. Z tego względu stoliki mogą stanowić idealny element wystroju wnętrz zaaranżowanych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Ich prosty design i geometryczne formy doskonale będą komponować się również w pomieszczeniach industrialnych oraz loftowych.

Dostępne w tej kategorii nowoczesne stoliki kawowe i nocne zostały wykonane przy użyciu najwyższej jakości stali, poddanej lakierowaniu proszkowemu. W asortymencie posiadamy zarówno modele, które świetnie będą prezentować się pojedynczo, jak również stoliki, które można ze sobą zestawiać w pary, zwłaszcza jeśli występują w kolorze białym i czarnym. Każdy wykonany przez nas stolik stalowy jest prostym i jednocześnie niezwykle stylowym meblem, który z całą pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Poza produktami wykonanymi w całości ze stali, warto również zwrócić uwagę na modele posiadające blat z litego drewna dębowego najwyższej klasy, przyciągające wzrok ciekawym odcieniem drewna i układem słojów. W ofercie posiadamy zarówno nowoczesne stoliki nocne jak i minimalistyczne stoliki kawowe ze stali. Klienci, dla których liczy się oryginalność i niepowtarzalność w aranżacjach wnętrz z pewnością wybiorą dla siebie jakiś wyjątkowy model. Wszystkie meble dostępne są w różnych kształtach.

Minimalistyczne i nowoczesne stoliki kawowe są ponadczasowe. Każdy ze znajdujących się w naszej ofercie egzemplarzy jest unikatowy. Dzięki starannie przemyślanej formie i prostym kształtom, stolik stalowy można bez trudu wkomponować zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i minimalistycznych, do których mebel ten wniesie wiele klasy i stylu.