Konsole

Stalowe konsole idealne do mniejszych pomieszczeń!

Nie w każdym pomieszczeniu można wygospodarować odpowiednio dużo wolnego miejsca, aby postawić w nim stół czy mniejszy stolik kawowy. W takiej sytuacji ciekawą alternatywą mogą okazać się funkcjonalne konsole stalowe, czyli wykonane ze stali niewielkie stoliki przyścienne. Z powodu swoich małych gabarytów, tego typu meble doskonale sprawdzają się przede wszystkim we wnętrzach o niedużym metrażu, ale oczywiście nie tylko.

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór wykonanych z dbałością o najmniejsze szczegóły konsol stalowych, odznaczających się wyjątkowym designem oraz wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych materiałów. W asortymencie posiadamy eleganckie konsole stalowe z podwójną półką, które zostały wytworzone w całości ze stali, jak również ponadczasowe wyroby posiadające blaty z litego drewna dębowego najwyższej jakości, przykuwające uwagę indywidualnym odcieniem drewna oraz naturalnym układem słojów. Swoją kolorystyką skomponują się idealnie z innymi przedmiotami codziennego użytku.

Dzięki prostym formom oraz geometrycznym kształtom, każda oferowana przez nas konsola ze stali doskonale wpasuje się do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz salonu czy przedpokoju. Prostota designu dostępnych w naszej ofercie konsol stalowych sprawdzi się w szczególności w oryginalnych pomieszczeniach loftowych oraz industrialnych. Wszystkie oferowane przez nas meble są przede wszystkim funkcjonalne. Konsole stalowe mogą pełnić różne funkcje: biurka w gabinecie, stolika w przedpokoju do przechowywania różnorodnych rzeczy. Kupując u nas konsole stalowe zyskuje się wytrzymały przedmiot, który nie ulegnie korozji, szkodliwemu działaniu bakterii czy działaniu wysokiej temperatury. Ponadto łatwo utrzymać je w czystości, a dzięki regularnej pielęgnacji będą służyć przez wiele lat.