O NAS

MYSTEEL'OWE FAKTY

MYSTEEL to w 100% polska firma. Projektujemy i sprzedajemy minimalistyczne oraz nowoczesne meble wykonane ze stali. Naszą pasją jest użytkowy design – oprócz sztuki tworzenia stawiamy na wysokiej jakości materiały, najlepszych specjalistów i potrzeby naszych Klientów.

„Wielcy tworzą wielkie rzeczy, dobrzy – trwałe.”

Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy, a nasze innowacyjne meble mówią sama za siebie.


CO NAS WYRÓŻNIA

ZOBACZ DLACZEGO MOŻESZ NAM ZAUFAĆ JAK SETKI INNYCH KLIENTÓW

1. JAKOŚĆ

Nowoczesne wzornictwo i proste formy, zadowolą najbardziej wymagające osoby, ale to nie wszystko. Ciebie także. Naszym CELEM jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Meble ze stali to synonim niezawodności i trwałości. Wszystkie nasze stalowe konsole, stoły oraz stoliki wytwarzane są ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

2. DESIGN

Tworzymy trendy w projektowaniu mebli ze stali. Design doskonały, skrojony do Twoich potrzeb to nasza MISJA. Nowoczesny wygląd stali łączymy z odrobiną klasycznego drewna. Wynik? Niepowtarzalny stolik i konsola, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia. Nasze stalowe meble to estetyczny, funkcjonalny oraz minimalistyczny sposób na aranżację wnętrz.

3. PERSONALIZACJA

Nie jesteśmy kolejnym, masowym producentem, traktującym stal jako standardowy surowiec produkcyjny. Nasze minimalistyczne meble możesz dopasować do własnych wymagań i wnętrza, które urządzasz. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów i spełniamy ich marzenia. Zmieniony kolor, wymiar, a może jeszcze inny pomysł? Sprawdź jak to zrobić!